Współczesna młodzież rzadko postrzegana jest jako skupiająca się na zdobywaniu wiedzy, czytaniu czy spędzaniu czasu w bibliotekach. Szybciej myśli się o niej jako o pokoleniu „komórkowców’. Jedynie Ci, którzy mają z młodzieżą kontakt na co dzień, wiedzą, że są pośród nich osoby ambitne, pracowite i żądne sukcesu. Tym bardziej więc godne uwagi i pochwały stają się sukcesy osiągane przez naszą młodzieżą szkolną.

                Aleksandra Kostek, uczennica klasy III po raz kolejny sięgnęła po najwyższą nagrodę. W roku szkolnym 2016/2017 zajęła 3 pierwsze miejsca w konkursach Piosenki Obcojęzycznej za wykonania w języku francuskim.. W tym roku szkolnym nie było inaczej.
22 maja w I Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Sarzynie wywalczyła II miejsce, a 29 maja w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku zdobyła I miejsce w konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Welcome to the Cinema” za piosenkę „ Paroles paroles” w języku francuskim.

                Sukcesami mogą się także poszczycić młodsze koleżanki Oli z klas II : Julia Czadowska, Aleksandra Wośko oraz Patrycja Buczkowska. Podczas I Gminnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej w I Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Sarzynie Julia i Ola wyśpiewały I miejsce w kategorii zespół, wykonując piosenkę "You Raise Me Up". Patrycja zdobyła wyróżnienie za wykonanie piosenki "My Heart Will Go On".

                Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz usłyszymy o sukcesach naszych uczennic!

Serdecznie gratulujemy!

Edyta Łyko i Edyta Zygmunt

Licznik

Odsłon artykułów:
276875

Goście

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Main Page Contacts Search