We wtorek, 4 grudnia 2018 r. uczniowie klas czwartych wraz z wychowawcami: p. Dorotą Smycz i p. Justyną Pawłowską oraz opiekunami: p. Katarzyną Dynaką i ks. Maciejem Ruszelem udali się na wycieczkę do Rzeszowa.

Wyjazd miał przede wszystkim cel integracyjny. Największym zainteresowaniem cieszyły się okazałe eksponaty (czołgi, samoloty myśliwskie, działa, stare motory i samochody, mundury wojskowe) zgromadzone w Muzeum Techniki i Militariów. Dużą frajdę sprawiła dzieciom możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć przy prawdziwym czołgu czy też samolotach myśliwskich. Natomiast zabawy w parku trampolin „Fly Park” to prawdziwe szaleństwo. Na miejscu, pod opieką profesjonalnych trenerów wychowankowie mogli ćwiczyć skoki, podskoki, salta i przewroty. O samym obiekcie możemy przeczytać: ”Jesteśmy najbardziej wystrzałowym miejscem w Rzeszowie, które tworzą najbardziej wyskokowe osoby na Podkarpaciu. Z nami zapomnisz o przyziemnych sprawach. Przyjdź, a pomożemy rozwinąć Ci skrzydła. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczą Cię nawet na sekundę!”

Być może taka wycieczka zachęci naszych uczniów do większego zainteresowania akrobatyką oraz sprawi, że lekcje wychowania fizycznego zaczną być postrzegane w nowy, bardziej atrakcyjny sposób.

Dorota Smycz

.

logo pl

Plakat

plakat1

Licznik

Odsłon artykułów:
309092

Goście

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Main Page Contacts Search