29 lutego 2020 roku, w dniu, który zdarza się raz na cztery lata, w Zarzeczu miało miejsce podsumowanie wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM".

              Do szczebla wojewódzkiego zakwalifikowano 317 prac wyłonionych w powiatach: brzozowskim, jarosławskim, krośnieńskim, leżajskim, łańcuckim, mieleckim, przemyskim, przeworskim. Oceniano je w sześciu kategoriach wiekowych: przedszkola, klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoły średnie i dorośli.

              Uczennica naszej szkoły - Roksana Paszek z klasy 8a została zaproszona do odbioru nagrody i dyplomu za zajęcie II miejsca w swojej kategorii wiekowej. Jury wyróżniło również pracę ucznia kl. 5a - Dawida Dubiela. Nagrodzone prace wezmą udział w konkursie na szczeblu centralnym. Podziękowania należą się paniom , które w naszej szkole przeprowadziły gminny etap tego konkursu: Elżbiecie Toś, Sylwii Dubiel, Dorocie Smycz i Lucynie Paszek.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

E. Zygmunt

.

logo pl

Plakat

plakat1

Licznik

Odsłon artykułów:
359075

Goście

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Main Page Contacts Search