fundacja                                                                      logogmina

 

 

 

 

Taki tytuł nosił projekt, który zrealizowany został w Szkole Podstawowej w Sarzynie - powstała pierwsza w powiecie leżajskim ścianka wspinaczkowa, wykonana z nowoczesnych paneli wspinaczkowych.

8 metrów wysokości i 4 pełnowymiarowe tory wspinaczkowe – tak prezentuje się ścianka, która powstała na jednej ze ścian budynku szkoły w Sarzynie. Obiekt powstał dzięki dofinansowaniu w konkursie grantowym „Moja Mała Ojczyzna” Fundacji BGK oraz wsparciu Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna, Rady Rodziców i prywatnych sponsorów. Zajęcia na ściance wspinaczkowej nie tylko usprawniają koordynację wzrokowo – ruchową, ale także uczą odpowiedzialności, współpracy w zespole, budują właściwe relacje rówieśnicze. Z obiektu będą korzystać uczniowie szkoły na lekcjach wychowania fizycznego, ale również lokalne środowisko – rodzice, sportowcy, strażacy.

Warto dodać, że ten wspaniały obiekt, który powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi samorządu, szkoły, rady rodziców, sponsorów, stowarzyszenia, ochotniczej straży pożarnej oraz klubu sportowego, wykonany jest z żywic produkowanych w Nowej Sarzynie! Teraz tylko czekamy do wiosny i oficjalnego otwarcia ścianki!

            Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w konkursie „Moja Mała Ojczyzna”

 

.

logo pl

Ministerstwo Edukacji Narodowej

logominister

Poznaj Polskę

logopoznajpolske

Plakat

plakat1

Licznik

Odsłon artykułów:
412367

Goście

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Main Page Contacts Search